E-mail: info@vjmfrigotrans.cz Dopravní oddělení: +420 601 117 541 Administrativní oddělení: +420 778 410 928 Máme otevřeno od 7:00 do 19:00
O NÁS

HLAVNÍ / O NÁS

VJM Frigotrans - JENOM KUPŘEDU!

JM Frigotrans s.r.o. je moderní a rychle se rozvíjející dopravní společnost, která nabízí svoje služby zákazníkům po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2015 a je hrdá na svůj růst a finanční stabilitu. Snažíme se stát přední dopravní společnosti v České Republice. Naší hlavní předností je individuální přístup k zákazníkům. Orientujeme se na přepravu dílčích zásilek (LTL) a sběrnou službu, kde umíme nabídnout špičkovou systémovou kvalitu v importu i exportu. Vaše zásilky přepravíme s odbornou péčí, ať už se jedná o několikatunovou zásilku, či jednu paletu. Díky vlastnímu distribučnímu systému provedeme svoz/rozvoz zásilek po tuzemsku v režimu 24 hodin.

Slovo jednatele Nehledě na to, zda dodáváte mořské plody z Itálie, víno z Francie nebo čaj z Velké Británie, naše zkušenosti dokážou poskytnout Vám nejvhodnější a způsob dopravy.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava

Naše společnost poskytuje služby v mezinárodní přepravě rozsáhlým vozovým parkem vlastních vozidel pro silniční nákladní přepravu. Naše vozy provádějí přepravu jak celovozových tak i částečných zásilek.

Zjistit více
Skladování a distribuce

Poskytujeme komplexní skladovací služby ve vlastních či najmutých skladovacích prostorech. Jedná se o multiklientské sklady, čí naopak sklady provozované na klíč pro jednoho konkrétního klienta.

Zjistit více
Přeprava nebezpečného zboží (ADR)

Kompletní vozový park naší společnosti určený k nákladní dopravě je vybaven pro přepravu nebezpečných věcí dle dohody ADR. Taktéž všichni řidiči prošli úspěšně školením ADR a ve společnosti je vyškolený bezpečnostní poradce pro ADR přepravy.

Zjistit více
Častý dotazy
01

Jak provést objednávku?

+

Pro provedení nezávazné poptávky můžete využít "Rychlou poptávku" na naší webobý stránce. Pokud potřebujete upřesnit podrobnosti osobně, kontaktujte jednoho z naších dispečerů e-mailem (dispo1@vjmfrigotrans.cz, dispo2@vjmfrigotrans.cz, dispo3@vjmfrigotrans.cz, dispo4@vjmfrigotrans.cz), anebo objednejte hovor (v pravém horním rohu webové stránky). 

02

Koho kontaktovat ohledně vámi nabízených pracovních míst?

+

V případě zájmu můžete nám poslat Váš životopis na E-mail: jobs@vjmfrigotrans.cz, pokud chcete zjistit nějaké podrobnosti - neváhejte kontaktovat nás pomocí funkce "objednat hovor".

03

Koho můžu kontaktovat ohledně obchodních nabídek?

+

Vaše obchodní nabídky můžete psát majiteli společnosti, Alexandrovi Roileanovi - email: a.roilean@vjmfrigotrans.cz

04

Ve kterých zemích poskytujete dopravní služby?

+

Naše společnost se zaměřuje převážně na trhy České Respubliky, Itálií, Velké Británií, Německa a Španělska.Nicméně, umíme poskytnout kvalitní dopravní služby v celé Evropské Unií.

Máte zájem Objednat hovor?
Popis oddělení:

Dispečerské oddělení My přijímáme, plánujeme a evidujeme všechny Váše objednávky.

Personální oddělení My přijímáme nové kolegy do našeho týmu a sledujeme, aby se dodrželi práva a povinnosti stanovené z obou stran.

Objednat hovor