E-mail: info@vjmfrigotrans.cz Dopravní oddělení: +420 601 117 541 Administrativní oddělení: +420 778 410 928 Máme otevřeno od 7:00 do 19:00
SLUŽBY

HLAVNÍ / SLUŽBY

Naše služby

Společnost byla založena 12. června 2015.

Od počátku do současnosti se společnost specializuje na zásilky FTL a LTL v Evropě. Společnost má zkušenosti s přepravou zboží v návěsových stáncích, chladících a mrazících návěsech.
Také společnost má zkušenosti s právě včas, expresní a dveřní doprava. V současné době má firma traktory značky MAN, Mercedes, IVECO.

Zjistěte víc o naších službách!

Kontaktuje naše zaměstnance, kteří jsou vždy připravený Vám poradit.

Zpětné volání
Mezinárodní a vnitrostátní doprava

Naše společnost poskytuje služby v mezinárodní přepravě rozsáhlým vozovým parkem vlastních vozidel pro silniční nákladní přepravu. Naše vozy provádějí přepravu jak celovozových tak i částečných zásilek.

Zjistit více
Skladování a distribuce

Poskytujeme komplexní skladovací služby ve vlastních či najmutých skladovacích prostorech. Jedná se o multiklientské sklady, čí naopak sklady provozované na klíč pro jednoho konkrétního klienta.

Zjistit více
Přeprava nebezpečného zboží (ADR)

Kompletní vozový park naší společnosti určený k nákladní dopravě je vybaven pro přepravu nebezpečných věcí dle dohody ADR. Taktéž všichni řidiči prošli úspěšně školením ADR a ve společnosti je vyškolený bezpečnostní poradce pro ADR přepravy.

Zjistit více
Rychlá poptávka
Častý dotazy
01

Jak provést objednávku?

+

Pro provedení nezávazné poptávky můžete využít "Rychlou poptávku" na naší webobý stránce. Pokud potřebujete upřesnit podrobnosti osobně, kontaktujte jednoho z naších dispečerů e-mailem (dispo1@vjmfrigotrans.cz, dispo2@vjmfrigotrans.cz, dispo3@vjmfrigotrans.cz, dispo4@vjmfrigotrans.cz), anebo objednejte hovor (v pravém horním rohu webové stránky). 

02

Koho kontaktovat ohledně vámi nabízených pracovních míst?

+

V případě zájmu můžete nám poslat Váš životopis na E-mail: jobs@vjmfrigotrans.cz, pokud chcete zjistit nějaké podrobnosti - neváhejte kontaktovat nás pomocí funkce "objednat hovor".

03

Koho můžu kontaktovat ohledně obchodních nabídek?

+

Vaše obchodní nabídky můžete psát majiteli společnosti, Alexandrovi Roileanovi - email: a.roilean@vjmfrigotrans.cz

04

Ve kterých zemích poskytujete dopravní služby?

+

Naše společnost se zaměřuje převážně na trhy České Respubliky, Itálií, Velké Británií, Německa a Španělska.Nicméně, umíme poskytnout kvalitní dopravní služby v celé Evropské Unií.

Naši zákazníci